Genel Seçim: İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Yalçın Karadaş

Cuma, 29 May 2015 10:20

7 Haziran 2015 genel seçimleri sürecinde ilan etmiş olduğumuz “Türkiye Çerkeslerinin Demokratik Taleplerini”  benimseyerek, hayata geçirilmesi yolunda çalışacağını açıklayan parti ve adayların tarafımıza gönderecekleri açıklamaları web sayfamızdan kamuoyu ile paylaşacağızı beyan etmiştik.

Bu kapsamda, söz konusu talepleri benimsediğini ve seçildiği takdirde takipçisi olacağını beyan eden İstanbul 1.Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Sayın Yalçın Karadaş’ın göndermiş olduğu seçim broşürünü kamuoyunun dikkatine sunarız.

İstanbul Kafkas Kültür Derneği ile birlikte çeşitli gruplarda uzun yıllardır toplumuza hizmet etmek adına özverili çalışmalar yapmış olan Sayın Karadaş yayıncılık hayatına da atılmış ve  halkımızın sorunları üzerine çeşitli kitaplar yazmıştır. Bir dönem Jıneps gazetesi yayın kurulu üyesi ve yazarı olan Sayın Karadaş halen Kafkasyalı Yazarlar Birliği Başkanıdır. Milletvekili seçildiği taktirde yılların birikimiyle halkımızın sorunlarıyla yakından ilgileneceğine inandığımız Sayın Karadaş’ı TBMM sıralarında görmek isteriz ve kendisine seçim yarışında başarılar dileriz. 

Kafkas Dernekleri Federasyonu


Adayın seçim broşürü için tıklayınız.
Adayın web sitesi için tıklayınız.

Haberler

  • Son Eklenenler
  • Çok Okunanlar
  • Rastgele