Gaziantep Çerkes Derneği Genel Kurul Yaptı

Salı, 27 Ekim 2015 14:12

Gaziantep Çerkes Derneği, 3. Olağan Genel Kurul toplantısı, 25.10.2015 Tarihinde, Saat 14.00 da, Bey Mahallesi Kemal Köker caddesi Yeşil su parkı içerisinde bulunan Dernek binasında gerçekleştirildi.

Toplantı öncesinde, Gaziantep Çerkes Derneği Gençliği sabah kahvaltısı ile bir araya gelmiş, Gençlik komisyonunun yeniden değerlendirmesi, yeni dönem yapılacak olan faaliyetler konusunda fikir birliği yapmış ve yapılacak olan Olağan Genel Kurul hazırlıkları için, üyelerin daveti, oturum düzeni ve verilecek ikramlar konusunda hazırlıklarını tamamlamıştır.
Olağan Genel Kurul için gerekli olan üye salt çoğunluğun oluşması ile toplantıya başlanmış, divan kurulu başkanlığına Sayın Turhan Sürücü ve Katip yazmanlığa Dernek Gençliğinden Ahmet Sevin ve Zeynep Yılmaz oy birliği ile seçilmiştir. Divan başkanı, kendilerine verilen bu görev dolayısı ile teşekkür konuşması yapmış, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile Yönetim kurulu ve Denetim kurulu ibra edilerek, yeni yönetimin seçim çalışmaları tamamlanmıştır.

Yeni seçilen yönetim kurulu listesi ekteki gibidir. 

Göreve gelen arkadaşlara başarılar diliyoruz.

Yönetim Kurulu:

Hüsamettin Saygılı.
Nevzat Özdemir.
İbrahim Yılmaz.
Fatih Mehmet Koç.
Turgut Sevin.

Gaziantep Çerkes Derneği.

Haberler

  • Son Eklenenler
  • Çok Okunanlar
  • Rastgele