KAFFED Yönetim Kurulu Toplandı

Salı, 09 Şubat 2016 16:33
Kafkas Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu 07 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 10.00’da Federasyon Genel Merkezi’nde toplandı. Toplantıda gündem maddeleri ile 06 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen Başkanlar Kurulu toplantısında gündeme getirilen görüş ve öneriler üzerinde detaylı fikir alışverişleri yapılarak gerekli kararlar alındı.
 
21 Mayıs ile ilgili hazırlık süreci değerlendirilerek yer ve format konusunda kararlar alındı. Başkanlarımızın tavsiye kararı değerlendirilerek yönetim kurulu, merkezi etkinliğin Kefken ve Ankara ayaklı gerçekleşmesi yönünde karar aldı. Detaylı çalışmalar ve gerekli hazırlıklar için 21 Mayıs Komisyonu’na görevler verildi.
 
Suriye Kriz Komitesi’nin son durumu görüşüldü. Hukuki destek, dayanışma, insani yardım gibi konularda çalışan komitenin toplantılarına hız kesmeden devam etmesine, Suriyeli soydaşlarımıza yönelik yardım kampanyasının canlandırılmasına, kampanyanın sosyal medyada yaygınlaştırılmasına karar verildi.
 
Anadilde seçmeli dersle ilgili süreç değerlendirildi. Yapılması gerekenler Komisyon başkanının değerlendirilmeleri doğrultusunda karara bağlandı.
Ayrıca bölge derneklerimizle istişarede bulunularak tüzük revizyonu için bir takvim oluşturulmasına karar verildi.
 
 

Haberler

  • Son Eklenenler
  • Çok Okunanlar
  • Rastgele