Kaffed Suriye Kriz Masası Duyurusu

Cuma, 07 Aralık 2012 07:31

SOYDAŞLARIMIZ İÇİN TOKAT DERNEĞİMİZİN ORGANİZASYONU

17 Kasım tarihinde Samsun'da yapılan KAFFED Bölge toplantısında Genel Başkanımız Vacit Kadıoğlu'nun Karadeniz Bölgesi Dernek Başkanlarımıza, Suriyeli soydaşlarımız için çalışma yapmaları talebini iletmesinden sonra Bölge de yoğun bir çalışma başlatılmış, Hamamözü, Merzifon Derneklerimiz hazırlık yapmış ve yaptığı çalışmayı Kriz masası ile paylaşarak misafir edebilecekleri aile sayılarını bildirmişti.

BU KEZ GÜÇLÜ SES TOKAT DERNEĞİMİZDEN

Tokat Derneğimiz yaptığı çalışmalar ve toplantıların sonucunu Denek Başkanımız Sayın Handan YEŞİLYURT, Genel Başkanımıza bizzat iletmiş, Tokat İlinde ağırlayacakları misafir ve sunacakları imkanları belirtmiştir. Konaklatacakları ailelere Koruyucu ailelerde tespit ederek Soydaşlarına ellerinden gelen desteği vereceklerini açıklamışlardır. Kendilerini kutluyor, en son Tokat Derneğimizin gösterdiği duyarlılığın genelde de artacağına inanıyoruz.

KRİZ MASAMIZA VE BÖLGE DERNEK BAŞKANLARIMIZA GELEN TELEFONLAR

Kriz Masamız programı çerçevesinde yoğun bir tempo ile çalışırken kimi şahıslar Dernek Başkanlarımızı arayarak "şunu yap", "git şunu şuradan al" gibi direktifler vermeye, nezaket kurallarını aşan söylemler içerisine girdikleri, "size para verelim" diye iş buyurdukları Başkanlarımız tarafından Kriz masamıza iletilmektedir. (Merzifon, Antep, Reyhanlı, Tokat, Turhal vs. en son Mersin Dernek başkanlarımız aranmıştır.)

Kriz masamız üyelerinin ve Bölge Dernek başkanlarımızın kimi kişiler tarafından bu şekilde aranıp, nezaket kuralları dışında söylemlerde bulunmaya devam ettikleri taktirde, kendilerine aynı minvalde cevap verilecek, isimleri de açıklanabilecektir. Dernek başkanlarımıza hadlerini aşarak söyledikleri söylemleri aynen iade ediyoruz.

KAFFED Suriye Kriz Masası ve Federasyona bağlı Dernek Başkanları Federasyon Genel Merkezi ve Genel Başkanı dışında kimseden talimat almaz, kabulde etmez, ilkeli programlı ve dürüst bir çalışma temposu içerisinde görevini yapmaktadır.

KAFFED Suriye Kriz Masamız ve Dernek Başkanlarımız gücü olmadan hamiliğe soyunanlar tarafından gelen kendi programında olmayan hiçbir talep ve isteği dikkate almayacak, talepleri ve teklifleri her ne olursa olsun kabul etmeyecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

KAFFED SURİYE KRİZ MASASI

Haberler

  • Son Eklenenler
  • Çok Okunanlar
  • Rastgele